تبلیغات
(کشــاورزی الیگـــودرز) ALIGOODARZ AGRICULTURE

(کشــاورزی الیگـــودرز) ALIGOODARZ AGRICULTURE
هوای شتر کوه و دشت طیان................مرا خوشتر آید ز مازندران
نظر سنجی
بازدیدکننده محترم،جزء کدام گزینه از موارد زیر هستید؟


لینک دوستان

تجمع اعتراض آمیز کارشناسان ناظر شهرستان الیگودرز (لرستان)

جلوی ساختمان معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهور

کارشناسان ناظر الیگودرزی همگام با  ناظرین کشاورزی سایر استانها مقابل ساختمان معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهور تجمع کردند.
روز دوشنبه تاریخ 92/12/12 به همت جمعی از ناظرین کشاورزی سراسر کشور تجمعی در جلوی ساختمان معاونت برنامه ریزی ونظارت راهبردی رئیس جمهور واقع در میدان بهارستان خیابان دانشسرا در اعتراض به عدم اجرای قانون استخدام ناظرین کشاورزی مصوب 90/11/12 مجلس شورای اسلامی برگزار شد.

در ابتدای تجمع آقای دژپسند معاون بودجه معاونت برنامه ریزی ونظارت راهبردی در جمع معترضین حضور پیدا کرده وبا گلایه از ناظرین نسبت به درخواست آنها درخصوص موضوع استخدام در دولت جدید ، آنرا تعهد انجام نشده دولت قبل دانست و اعلام نمود که در طی دو ماه آینده موضوع استخدام ناظرین بررسی وپیگیری خواهد شد ودر ادامه صحبتهایشان از ده نفر از نمایندگان ناظرین جهت حضور در محل دفترشان برای بررسی بیشتر موضوع دعوت نمود.

که در جلسه ای که با حضور آقای ملکوتی خواه معاون آقای دژپسند برگزار شد تفاهمی بین نمایندگان ناظرین و ایشان صورت گرفت ومقرر شد که در استانهای که از نظر تخصیص بودجه برای استخدام ناظرین مشکلی وجود ندارد سریعاً امور اداری استخدام طی شود.(احتمالاً 5 یا 6 استان)

در سایر استانها که مشکل بودجه وتامین اعتبار وجود دارد تا حداکثر دو ماه دیگر در خصوص تامین اعتبار و رفع مشکل بودجه ای اقدام شود.

همچنین قرار شد که اصلاحیه بر نامه اخیر آقای کردستانچی به استانداریها که مبنی بر توقف هرگونه عملیات پروسه استخدام ناظرین کشاورزی بوده است، زده شده و به استانداریها ارسال گردد تا وقفه پیش آمده در روند کارهای استخدامی در بعضی از استانها رفع گردد.

همچنین بعد از حضور آقای نوبخت در دفتر خودشان ، نمایندگان ناظرین به دفتر ایشان دعوت شده و آقای دکتر نوبخت هم در جلسه مذکور بر اجرای بندهای تفاهم نامه تاکید داشتند و از عزم خویش برای حل مشکلات استخدامی ناظرین خبر دادند.
طبقه بندی: اخبار کشاورزی الیگودرز، اخبار متفرقه،
برچسب ها: تجمع اعتراض آمیز کارشناسان ناظر شهرستان الیگودرز (لرستان)،
[ سه شنبه 13 اسفند 1392 ] [ 06:40 ب.ظ ] [ وحید روشن ضمیر ]
درباره وبلاگ

بازدید کننده گرامی و دوستان گرانقدر :

با سلام و عرض ادب و احترام،باستحضار می رساند این وبلاگ بمنظور شناسایی بهتر شهرستان الیگودرز و پتانسیل های کشاورزی موجود در آن و همچپنین اخبار روز کشاورزی ایران و جهان ایجاد گردیده است.هر چند ممکن است به لحاظ تعدد مطلب کاستیهایی دارا باشد اما در حد توان و وسع،مطالبی ارائه گردیده است، لذا چنانچه نظری خاص،پیشنهادی سازنده و انتقادی ارزشمند دارید از طریق ارسال نظر در بخش نظرات حتماً ما را یاری نمایید.
آخرین مطالب
لیست آخرین مطالب
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب
Google

در این وبلاگ
در كل اینترنت
دریافــــــــت کد