تبلیغات
(کشــاورزی الیگـــودرز) ALIGOODARZ AGRICULTURE

(کشــاورزی الیگـــودرز) ALIGOODARZ AGRICULTURE
هوای شتر کوه و دشت طیان................مرا خوشتر آید ز مازندران
نظر سنجی
بازدیدکننده محترم،جزء کدام گزینه از موارد زیر هستید؟


لینک دوستان


ضرورت آغاز نهضت آموزش بهره برداران كشاورزی
 

تفاهم نامه همكاری های علمی و مهارتی كشاورزان بین سازمان تحقیقات،آموزش و ترویج كشاورزی و سازمان فنی وحرفه ای كشور امضاء شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان تحقیقات،آموزش و ترویج كشاورزی،تفاهم نامه همكاری های علمی ومهارتی با هدف ایجاد هماهنگی و یكپارچه سازی در امر سیاست گذاری ، هدایت ، حمایت ، اعتباربخشی و نظارت بر آموزش های مهارتی بخش كشاورزی ، در راستای اجرای مفاد ماده 194 برنامه پنج ساله پنجم توسعه در محل ستاد سازمان تحقیقات،آموزش و ترویج كشاورزی به امضای دكتر اسكندرزند معاون وزیر جهاد كشاورزی و رئیس سازمان تحقیقات،آموزش و ترویج كشاورزی و دكتر كورش پرند ، معاون وزیر تعاون ، كار و رفاه اجتماعی و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای كشور رسید.

دكتراسكندر زند معاون وزیر جهاد كشاورزی و رئیس سازمان تحقیقات،آموزش و ترویج كشاورزی، تفاهم نامه همكاری های آموزشی را بسیار مفید دانست و خواستار اجرائی شدن آن برای توسعه و تقویت اشتغال پایدار و افزایش بهره وری در بخش كشاورزی شد. دكتر زند با تاكید بر این كه استاندارد سازی مشاغل كشاورزی باید مورد توجه جدی قرار گیرد، ارتقاء بخش كشاورزی را منوط به افزایش مهارت هرچه بیشتر بهره برداران دانست. معاون وزیر جهادكشاورزی شروع نهضتی را برای آموزش بهره برداران كشاورزی ضروی دانست و امضاء تفاهم نامه همكاری را نقطه شروع خوبی برای آن عنوان كرد.

دكتركورش پرند معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای كشور همكاری دو سازمان را درخصوص ارتقاء سطح مهارت كشاورزان مهم دانست و با اشاره به نامه وزیر تعاون ، كار و رفاه اجتماعی به وزیرجهاد كشاورزی،اظهار داشت:در این نامه بر لزوم توسعه و تقویت اشتغال پایدار و افزایش بهره وری در بخش كشاورزی با بهره گیری از ظرفیت های دو وزارتخانه برای شناسائی ، تدوین استاندارد و آموزش مشاغل جدید در حوزه كشاورزی تاكید شده است. دكتر پرند آموزش های سازمان فنی حرفه ای را در زمینه آموزش روستائیان ، عشائر و زنان روستائی را از برنامه هایی دانست كه با دقت بسیار به آن توجه می شود. رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای كشور درباره تفاهم نامه وزارتخانه های جهاد كشاورزی و رفاه اجتماعی ، نخستین كار را در این خصوص سامان دادن به استانداردهای آموزشی مطابق استانداردهای جهانی عنوان كرد و خواستار همكاری جهاد كشاورزی برای افزایش مهارت كارآموزان این رشته شد.

سپس متن تفاهم نامه ازسوی دكتركورش پرند به نمایندگی از سوی وزارت تعاون،كار و رفاه اجتماعی و دكتر اسكندرزند از سوی وزارت جهاد كشاورزی امضا و بین طرفین مبادله شد. درپایان طرفین  بر اجرائی كردن آن ازطریق دبیرخانه این تفاهم نامه تاكید كردند.

طبقه بندی: اخبار متفرقه،
برچسب ها: ضرورت آغاز نهضت آموزش بهره برداران كشاورزی،
[ سه شنبه 1 بهمن 1392 ] [ 05:32 ب.ظ ] [ وحید روشن ضمیر ]
درباره وبلاگ

بازدید کننده گرامی و دوستان گرانقدر :

با سلام و عرض ادب و احترام،باستحضار می رساند این وبلاگ بمنظور شناسایی بهتر شهرستان الیگودرز و پتانسیل های کشاورزی موجود در آن و همچپنین اخبار روز کشاورزی ایران و جهان ایجاد گردیده است.هر چند ممکن است به لحاظ تعدد مطلب کاستیهایی دارا باشد اما در حد توان و وسع،مطالبی ارائه گردیده است، لذا چنانچه نظری خاص،پیشنهادی سازنده و انتقادی ارزشمند دارید از طریق ارسال نظر در بخش نظرات حتماً ما را یاری نمایید.
آخرین مطالب
لیست آخرین مطالب
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب
Google

در این وبلاگ
در كل اینترنت
دریافــــــــت کد