تبلیغات
(کشــاورزی الیگـــودرز) ALIGOODARZ AGRICULTURE

(کشــاورزی الیگـــودرز) ALIGOODARZ AGRICULTURE
هوای شتر کوه و دشت طیان................مرا خوشتر آید ز مازندران
نظر سنجی
بازدیدکننده محترم،جزء کدام گزینه از موارد زیر هستید؟


لینک دوستانتا چهار ماه آینده؛

 5500 دستگاه تراكتور و كمباین
به ظرفیت سخت‎افزاری كشاورزی افزوده می‌شود

 

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزارت جهاد كشاورزی از اضافه شدن 5 هزار دستگاه تراكتور و 500 دستگاه كمباین در چهار ماه آینده به ظرفیت سختافزاری كشاورزی خبر داد.

به گزارش خبرگزاری فارس ، محمدعلی جوادی در مراسم تودیع و معارفه رئیس سازمان جهاد كشاورزی گلستان اظهار داشت: استان گلستان استانی است كه مردم با مذاهب و افكار مختلف باهم و در كنار هم زندگی میكنند و با یكدیگر تعامل دارند و چنین استانی به عنوان یكی از اهداف كشاورزی در سطح ملی مطرح است و در دولت تدبیر و امید جای خاصی دارد.

وی با اشاره به خلق حماسه سیاسی مردم به ویژه كشاورزان و تلاش دولت تدبیر و امید برای از بین بردن تحریم‌ها تاكید كرد: امید داریم این حضور سیاسی مردم در حوزه كشاورزی و اقتصادی نیز همانند گذشته تداوم داشته باشد و كشور را به سمت سازندگی و رفاه و حماسه اقتصادی ببرد.

جوادی با تقدیر از مدیران گذشته گفت: در سطح ملی و استانی مدیرانی كه در این دوره خدمت خواهند كرد مدیرانی برنامهریز، اخلاقمدار و دینمدار خواهند بود و حاصل كار آنها این است كه از فرصت كمی كه در اختیار دارند بیشترین بهره را خواهند برد.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزارت جهادكشاورزی خاطرنشان كرد: در استان گلستان با توجه به ظرفیت بسیار بالایی كه در بخش كشاورزی است با كمك مدیران استانی و حمایت مسئولان در سطح ملی درصد اشتغال به كشاورزی و تولید ناخالص ملی در كشاورزی افزایش خواهد یافت.

جوادی افزود: مزیتهای استان نشان میدهد شكافی كه بین درصد تولید ناخالص كشاورزی و بخش خدمات و صنعت وجود دارد باید برطرف شود.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزارت جهادكشاورزی بیان كرد: منابع انسانی كه سرمایه وزارت جهاد و بخش كشاورزی است باید تجهیز باشد و سطح آموزش و سواد در این منابع بالاتر از گذشته باشد.

جوادی ادامه داد: در كشورهای پیشرفته دنیا و توسعه‌یافته بخش منابع انسانی 80 درصد از سرمایه آن كشور محسوب میشود و در كشورهای فقیر معمولا حدود 20 درصد و در كشور ما 40 درصد از سرمایه اصلی است.

معاون وزیر حهاد كشاورزی متذكر شد: در شهرستانها و دهستانها باید بهترین نیروها و متخصصترین نیروها را در قسمت توسعه مدیریت و منابع انسانی داشته باشیم تا بتوانیم با پرورش نیرو و رسیدگی به محیط كار و برنامهریزی ابزاری درست كنیم كه آن ابزار بتواند بخش كشاورزی را ترویج دهد و مورد پیشرفت قرار گیرد.

وی ابراز داشت: برای چهار ماه آینده قرار است كه از خط اعتباری كه ایجاد شده پنج هزار دستگاه تراكتور و 500 دستگاه كمباین به ظرفیت سختافزاری كشاورزی اضافه شود و در سال آینده نیز از این خط اعتباری به همین میزان دستگاه اضافه خواهد شد.

جوادی در پایان گفت: برای خودكفایی گندم در مدت كوتاه گامهای بلندی برداشته شده و امید داریم در گندم نیز به زودی به خودكفایی برسیم.

در این مراسم از زحمات و تلاشهای سیدنصیر سیدمحمدی تقدیر و مختار مهاجر به عنوان رئیس سازمان جدید جهاد كشاورزی استان گلستان منصوب شد.

طبقه بندی: مکانیزاسیون،
برچسب ها: 5500 دستگاه تراكتور و كمباین به ظرفیت سخت‎افزاری كشاورزی افزوده می‌شود،
[ چهارشنبه 13 آذر 1392 ] [ 06:28 ب.ظ ] [ وحید روشن ضمیر ]
درباره وبلاگ

بازدید کننده گرامی و دوستان گرانقدر :

با سلام و عرض ادب و احترام،باستحضار می رساند این وبلاگ بمنظور شناسایی بهتر شهرستان الیگودرز و پتانسیل های کشاورزی موجود در آن و همچپنین اخبار روز کشاورزی ایران و جهان ایجاد گردیده است.هر چند ممکن است به لحاظ تعدد مطلب کاستیهایی دارا باشد اما در حد توان و وسع،مطالبی ارائه گردیده است، لذا چنانچه نظری خاص،پیشنهادی سازنده و انتقادی ارزشمند دارید از طریق ارسال نظر در بخش نظرات حتماً ما را یاری نمایید.
آخرین مطالب
لیست آخرین مطالب
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب
Google

در این وبلاگ
در كل اینترنت
دریافــــــــت کد